ветеренарная клиникаветеренарная клиника «Зооветсервис»

Шановні наші клієнти!

Прийом в нашій клініці на період війни проводиться виключно за попереднім записом.

Звертайтеся, будь ласка за вказеними телефонами.

(044)355-06-40
(093)072-2202
(097)181-8768

Про нас

 

Ветеринарна клініка «Зооветсервис» була заснована в 2005 році. Ветеринарна діяльність здійснюється на основі ліцензії на ветеринарну практику N541398, виданної управлінням ветеринарної медицини в м. Києві 21.09.2010. Розташована клініка в житловому масиві Позняки недалеко від м. Позняки, супермаркета «Білла» та торговельно-розважального комплекса «Алладін». Поряд з кліникою розташовані зручні місця для парковки.  Більш детальну схему розташування можно подивитись в наших контактах.

Ветеринарна клініка працює цілодобово без вихідних і свят.


В клініці працюють високо кваліфіковані спеціалісти, готові допомогти вашему домашньому улюбленцю.  Прийом ведуть спеціалісти:

  • терапевт
  • хірург
  • онколог
  • ендокринолог
  • дерматолог
  • офтальмолог
  • родентолог
  • орнітологШирокий спектр діагностики, включає сучасні методи досліджень: ультразвукова діагностика, онкологична діагностика (цитологія, гістологія),  розвернутий біохімічний аналіз крові, що включає 21 показник, морфологічний аналіз крові, куди входять також показники гематокріта і тромбоцитів. В нашій кліниці ви зможете зробити анализи вашему улюбленцю, що дозволять виключити такі небезпечні захворення, як парвовірусний і коронавірусний ентерит, чуму плотоядних, хламідіоз, токсоплазмоз та багато інших.  Клініка проводить також розвернуті аналізи сечі та кала, які є важливим доповнюючим факторами в діагностиці захворювань домашніх тварин.   У нас Ви зможете  зняти зубной камінь вашему улюбленцю з допомогою сучасного ультразвукового скалера, що дозволяє з мінімальною травматизацією ясен проводити максимальну очистку зубів.

 
Спеціалісти нашої клініки з задоволенням проконсультують господарів, у которих чотириногий улюбленець вперше з*явився в будинку, і дадуть відповіді на питання, щодо утримання, догляду, годування та профілактики інфекційних і неінфекційних хвороб.


Ми будемо ради бачити Вас в нашій кліниці. Якщо Ви вже являєтесь пацієнтом нашої клініки, то хочемо звернути вашу увагу на контактну форму на глоловній сторінці сайта де ви можете залишити свої контактні дані для отримання корисної інформації від нас.